Zapewne wielu z Was próbowało bądź też cały czas zastanawia się czy tak często opisywane naturalne ćwiczenia na powiększanie penisa coś dają. Odpowiedź wydaj się jasna – skoro można rozbudować bicepsy to dlaczego nie zrobić tego samego z penisem. Wystarczy odrobinę poćwiczyć by uzyskać znakomity efekt. Po co nam więc takie tabletki jak Penire Plus?!?!

Wbrew powszechnej opini ćwiczenie członka samo w sobie jest rzeczą nienaturalną. Dlaczego? Ano dlatego, że penis zbudowany jest całkowicie inaczej niż klatka piersiowa czy wspomniany biceps. Każdy mięsień w naszym organiźmie zbudowany jest z mięsni poprzecznie-prążkowanych, które pod wpływem aktywności fizycznej mogą zwiększać swoją długość i objętość. Dzięki temu uzyskujemy przyrost masy mięśniowej. Wystarczy odpowiedni przyrząd i dobra dieta lub wspomagania się odżywkami białkowo węglowodanowymi by osiągnąć znakomity efekt.

Niestety w przypadku penisa samo odżywianie i trening nie wystarczą – gdyby tak było to każdy kolejny stosunek z partnerką czy nawet masturbacja powodowałyby powolny wzrost członka bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to znakomite ćwiczenie. Dlaczego więc tak się nie dzieje? Dlaczego nasz penis nie rośnie pomimo tak intensywnych ćwiczeń? Ano dlatego, że brakuje mu wspomnianych wcześniej mięśni. Warto również podkreślić, że naciąganie penisa różnego typu ekstanderami czy używanie pompek może prowadzić do nieodwracalnych zmian. Chyba więc nie warto ryzykować… Moim zdaniem ćwiczenia powiększające penisa to bardziej legenda niż rzeczywistość.