Większość kobiet w oficjalnych rozmowach powtarza kłamliwy mit, który wszyscy doskonale znamy. O jakie słowa chodzi? Oczywiście – “wielkość penisa nie ma żadnego znaczenia”. To jednak tylko wersja oficjalna. Trudno się dziwić, że mało która kobieta jest na tyle odważna by powiedzieć swojemu facetowi “słuchaj, Twój penis jest za mały – zrób z tym coś…”. Jakże dziwnie brzmiałoby takie stwierdzenie w oczach żony, dziewczyny czy kochanki?!

Postanowiliśmy zrobić prosty test i zapytaliśmy kilka kobiet, których mężczyźni powiększyli swoje członki za pomocą Member XXL. Sprawdź co naprawdę myślą kobiety. Czy faktycznie wielkość nie ma żadnego znaczenia? A może jest inaczej?

“Wielkość penisa ma ogromne znaczenie! Facet z małym penisem nie jest w stanie mnie zadowolić. Nie wiem jak można twierdzić, że jest inaczej. Być może małe jest piękne ale duże może więcej:) Przekonałam się o tym gdy mój facet razem z MemberXXL postanowił zająć się swoim 13cm członkiem. Efekty były bardzo fajne, po 2 miesiącach jego członek urósł o 3 cm a dla mnie była to gigantyczna różnica. Powoli zaczęło układać nam się w łóżku a teraz jest jak nigdy wcześniej. Nigdy nie zdecydowałabym się powiedzieć mężczyźnie, że nie przeszkadza mi jego mały penis…!”
Asia, 24 lata, Wrocław

 

“Przez 7 lat byłam w związku z facetem, którego penis miał około 10cm. Nigdy nie powiedziałam mu, że to mi przeszkadza. Co gorsza czytając opinie w sieci sama sobie wmówiłam, że wielkość nie ma znaczenia. Żyłam z tym przekonaniem przez całe 7 lat i muszę powiedzieć Wam, że to największa bzdura z jaką się spotkałam. Wielkość ma znaczenie, śmiem twierdzić, że kluczowe. Przepraszam, że to powiem ale zbyt krótki penis nie jest w stanie zaspokoić praktycznie żadnej kobiety. Może od tej reguły są jakieś wyjątki jednak nie oszukujmy się – są to tylko wyjątki. Po 7 latach poznałam faceta z penisem o długości 20cm – całkiem inny seks! Żałuje, że w tamtych czasach nie było takich suplementów jak Penire bo z całą pewnością dosypywałabym je do śniadania mojego byłego”
Klaudia, 33 lata, Katowice

 

“Czy wielkość ma znaczenie? Oj tak! To pytanie jest dość dziwne ale propagandowe hasło, że “wielkość nie ma znaczenia” można włożyć między bajki! Rozumie, że ktoś może tak myśleć jednak niech na siłę nie wmawia swojego zdania innym kobietom by te wpajały sobie te chore słowa do głowy. Z moim facetem jesteśmy od 3 lat, natura nie obdarzyła go zbyt hojnie jednak dzięki 4 miesięcznej przygodzie z tabletkami Member XXL mój mężczyzna ma wspaniałego, 21 centymetrowego członka, którego nie zamieniłabym na 10 kochanków z małymi członkami. Kobiety, nie wierzcie w to co Wam mówią zakompleksione koleżanki. Wielkość ma gigantyczne znaczenie a dzięki Member XXL możecie pomóc sobie i swoim facetom i raz na zawsze odmienić Wasze łóżkowe igraszki”
Paulina, 29 lat, Kraków

Sam widzisz, wielkość penisa ma znaczenie! A dzięki nowoczesnym suplementom możesz pozbyć się swoich problemów bez operacji. Wystarczy zakupić Member XXL i poczekać kilka tygodni na efekty a te będą trwałe i przyjdą bardzo szybko, ku radości Twojej i Twojej żony, dziewczyny czy kochanki. Pamiętaj, że większość kobiet wstydzi się otwarcie przyznać, że Twój członek mógłby być odrobinę większy jednak już dzisiaj możesz zrobić niesamowitą niespodziankę swojej wybrance. Powiększ swojego penisa i ciesz się udanym sexem kiedy tylko chcesz!

Zostaw komentarz (4 Komentarzy )

You must be logged in to post a comment.


 1. majka
  4 years ago

  Święte słowa, długość ma znaczenie i to… spore:P


 2. beata
  4 years ago

  Przez wiele lat wmawiałam sobie, że długość nie ma znaczenia, trwałam w tej nieświadomości bo czytałam na ten temat wiele w internecie i takie same kobiety jak ja mówiły te brednie jednak teraz wiem, że prawda jest inna. DŁUGOŚĆ MA OGROMNE ZNACZENIE, mój facet zastosował kurację penire plus i ma 3cm większego – w łóżku jest 100xlepiej niż wcześniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 3. jalski
  4 years ago

  Jestem meszczyzną 50latkiem i chcem powiedzieć ze bardzo mnie to intryguje aby powiększyć Penisa .
  Obecnie mam 22 cm . i chciał bym mieć więcej , dlatego chcem spróbować tego produktu .
  Szkoda że nie znałem tego wcześniej . po spożyciu naoisze jaką mam długość . Pozdrawiam .


 4. bobik
  4 years ago

  dlugosc ma znaczenie mam pytona na 25 cm i jest mi dobrze i moim partnerkom a bylo ich ze ooooo